Meniu Uždaryti

KARJERA

Prisijunk prie naujos kartos veržlių ir atsidavusių finansų ekspertų šeimos.

Neįsivaizduoju kaip radai šį tinklapį.

Gal užklydai naršydamas intenete arba susidomėjai viena iš mūsų socialinių tinklų reklama. Gal rekomendavo draugas. O gal tau tiesiog visiškai netyčia nusišypsojo sėkmė.

Kad ir kaip čia patekai, esu įsitikinęs, jog tau tai bus pats svarbiausias internetinis puslapis, kurį kada nors skaitei…

Ir štai kodėl: noriu, kad įsivaizduotum tokį scenarijų…

Atsikeli anksti ryte, pailsėjęs ir nuoširdžiai patenkintas savo turimu darbu…

Kiekviena valanda, praleista darbe lieka pastebėta ir įvertinta fantastišku atlyginimu, kurio dėka gali gyventi taip, kaip visada norėjai…

O tavo komandos nariai tarsi geriausi mokyklos draugai, be galo talentingi, įkvėpiantys ir priverčiantys stiebtis bei išmokti kažko naujo…

Manai toks darbas skamba per nelyg gerai? Ne, tik ne pas mus, tad manyk dar kartą.

Finansų eksperto karjera

Prasminga ir galimybių kupina karjera - tai kur kas daugiau nei eilinis pardavėjo veikla. Susikurk savo svajonių darbą, gaunant pasyvias pajamas ir padedant šeimoms tvarkytis finansus. Mokymai, atsakinga mentorystė ir nuolatinė pagalba.

Finansų eksperto praktika

Išsiskirk iš bendrakursių, o papildomai dar ir užsidirbk. Išmoksi finasinio planavimo, rinkos analizavimo, draudimo derinimo pagrindų. Tai nauja programa, kuri leis derinti veiklą su studijomis ir suteiks neįkainojamų derybų, klientų aptarnavimo, finansų planavimo pagrindų.

VERTINANT PASTARŲJŲ METŲ ĮVYKIUS FINANSŲ RINKOS TOLIAU SĖKMINGAI JUDA PIRMYN…

VERTINANT PASTARŲJŲ METŲ ĮVYKIUS FINANSŲ RINKOS TOLIAU SĖKMINGAI JUDA PIRMYN…

Mes tai matome, kaip galimybę prisidėti prie šalies ekonomikos augimo.

Išmanaus Finansų Valdymo Ekspertai padeda šeimoms apsaugoti savo finansus, susikurti ateities planus ir apsaugoti artimuosius.

Yra daugybė skirtingų būdų: tiek siūlant apsauga pagrįstus sprendimus, tiek planuojant solidžią pensiją, tiek rūpinantis jaunos kartos atstovais. Tai nėra tiesiog darbas pardavimuose – tai karjera su tikslu ir galimybėmis.

Suprantame, kad karjera šioje srityje kartais gali pasirodyti gąsdinanti, nesuprantama: “man neteko dirbti tokio darbo”, “gal aš nesugebėsiu”, “gal tai ne man”…

Daugiametė praktika rodo, jog 9 iš 10 visiškai “žalių” finansų rinkoje sugeba tapti puikiais pavyzdžiais lyginant su jau patirties turinčiais finansų konsultantais.

Pomėgis bendrauti, atsakingas požiūris į save bei kitus yra būtent tai ko reikia, kad pradėtum gyventi savo svajonių gyvenimą.

Skatiname savo darbuotojus ne tik dirbti, bet ir mėgautis viskuo ką gyvenimas gali duoti: keliauti, skirti laiko sau, būti savo gyvenimo šeimininku ir diktuoti savo sąlygas.

Atskleisk savo talentą, realizuodamas save srityje, kurioje gali būti geriausias Ekspertas ne tik sau, bet ir kitiems.

JEIGU ESI TALENTINGAS, "ALKANAS",
IR PASIRUOŠĘS PRADĖTI NEPAKARTOJAMĄ KARJERĄ,
TUOMET MIELAI SU TAVIMI PASIKALBĖTUMĖM!

JEIGU ESI TALENTINGAS, "ALKANAS",
IR PASIRUOŠĘS PRADĖTI
NEPAKARTOJAMĄ KARJERĄ,
TUOMET MIELAI SU TAVIMI
PASIKALBĖTUMĖM!

Štai ką gausi prisijungęs prie IFV komandos:

✓   Išsamūs mokymai ir visapusiška parama – labai rimtai žiūrime į tobulėjimą, todėl suteikiame išsamius ir kvalifikuotus mokymus: žinių ir pasitikėjimo, reikalingo puikiems rezultatams.

✓   Dosnus atlygis – ieškome geriausių Lietuvos talentų klientų aptarnavimo, finansų, draudimo srityje, o už tai atsiskaitome atitinkamai. Įdėję nuoširdžias pastangas ir atsidavę darbui galite gauti penkiaženklę sumą. 

✓   Laisvas darbo grafikas – dirbkite kiek norite ir kada norite: rytas, vakaras, ar po pietų? Kas patinka labiau. Esame lankstūs kiekvieno tikslams ir darbo tempui. Grafiką nusistatysite patys, ne darbdavys.

✓   Geriausia darbo vieta mieste – iš namų, šiltų kraštų, o gal iš kitos tau mėgstamos vietos… Svarbu turėti gerą interneto ryšį! Ofisai tampa ne tokie populiarūs, bet esant norui siūlome stilingai įrengtą biurą pačiame miesto centre.

✓    Jauna ir gyvybinga komanda – mokykitės ir klestėkite kartu su patyrusiais savo srities profesionalais. Laiko patikrinta praktika kur kas vertingesnė už teorines žinias iš vadovėlių.

✓   Nuostabios augimo ir karjeros perspektyvos – susikurkite imperiją mūsų šaunioje, pažangioje kompanijoje. Tai gali būti svajonių darbas, sukuriantis pasyvias pajamas, apie kurį net negalėjote pagalvoti.

Skamba neblogai? “Skrolink” žemyn ir atrask savo svajonių darbą.

Atsakomybės:

 • Kurti, pritaikyti ir optimizuoti strategijas pritraukiant naujus (potencialius) klientus, įkvėpiant pavyzdžiais ir tikromis istorijomis.
 • Organizuoti ir dalyvauti (nuotoliniuose) susitikimuose kruopščiai analizuojant kliento poreikius bei pritaikant tinkamus finansinius sprendimus.
 • Rengti pasiūlymus, vesti derybas ir gebėti parinkti klientui finansiškai naudingus ir pageidaujamus sprendimus.
 • Ruošti bei administruoti sutartis, naudojant elektronines priemones ir pasirašymo sistemas.
 • Būti sąžiningu, aiškiai ir skaidriai paaiškinti paslaugų ir sutarčių sąlygas.
 • Stebėti savo rezultatus ir siekti aplenkti patį save juos gerinant.

„Išmanus Finansų Valdymas“ tai nestandartinio požiūrio investicinių, daudimo ir kitų finansinių paslaugų agentūra. Mūsų tikslas šias nuobodžias ir ne visada mėgstamas temas pristatyti paprastai ir įtraukiančiai kiekvieną mąstantį apie savo finansų gerinimą.

Naudodamiesi naujovėmis ir dirbdami interaktyviai, sprendžiame pinigų pasaulio problemas, kurių įprastai turi tikriausiai kiekvienas vartotojas.

Esu Tomas Skrodenis, įkūrėjas ir atsakingas už „IFV“ augimą. Šiais metais turime ambicingų tikslų, todėl kandidatų ieškome tokių pačių.

Tekstų kūrėjo ir socialinių tinklų administratoriaus tikslas pritaikyti „IFV“ balso toną išorinių kanalų rinkodarai, pasitelkiant mokslinius faktus, taip kuriant įdomų ir įtraukiantį turinį. Darbus vertiname pagal pasiektus rezultatus laikantis nustatytų terminų, todėl darbo valandas galėsi pasirinkti pats.

Darbo aprašymas ir ką reikės daryti:

 • socialinių kanalų turinio kūrimas ir administravimas, pritaikant aiškias strategijas;
 • kampanijų analizė, nustatant galimybes padidinti CTR („click-through rate“) ir kontaktų konversiją (pvz. testuojant skirtingas taktikas kaip gauti didesnę naudą iš kiekvieno išleisto euro);
 • įtikinamo ir humaniško teksto rašymas, kuris pritrauktų daugiau potencialių klientų;
 • „landing“ puslapių kūrimas optimizuojant kampanijų efektyvumą;
 • esamų procesų analizė ir rekomendacijos ką ir kaip keisti gaunant geresnius rezultatus;
 • tarpininkų informavimas apie mūsų naujausias strategijas ir taikomas taktikas;
 • atsakingas laiko planavimas (imamės didelių projektų)… todėl produktyvumas didelis prioritetas.

Mūsų patirtis rodo, jog standartiškai yra 5 socialinių tinklų administratorių/turinio kūrėjų tipai:

 1. daug strategijos, mažai veiksmų ją įgyvendinant;
 2. puikus gyvas bendravimas, tačiau nėra to aštraus ir taiklaus „postu“ kūrėjo instinkto… todėl pardavimų kampanijos taip pat nėra sėkmingos;
 3. tiesiog neproduktyvūs;
 4. puikūs žurnalistai be aiškios strateginės vizijos;
 5. įtraukiančio turinio kūrėjai su nestandartiniu mąstymu ir efektyvia rinkodaros strategija, lankytojus verčiant klientais.

Šiuo metu ieškome #5 tipo kandidatų savarankiškam darbui Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje.

„IFV“ orientuojasi į skirtingas klientų grupes, nuo jaunų šeimų, vyresnio amžiaus atsotvų iki verslo klientų. Esame vieni geriausių savo srityje ir teikiame ypatingai kokybiškas finansines, draudimo bei administravimo paslaugas. 

Nesvarbu ar laikai save straipsnių rašytoju, socialinų tinklų guru, SEO ekspertu ar merktingo vadybininku – svarbu ar esi geriausias savo srities specialistas…

Atsakyk sau ar nori tapti veržlaus ir dinamiško kolektyvo dalimi, kurie orientuoti į rezultatus ir naujoves, ir nuolat yra keliais žingsniai prieky kitų?

Jeigu tai tu, štai kaip gali kandidatuoti:

Skirk šiek tiek laiko ir parašyk man laišką apie save. Nekalbu apie tuos standartinius ir banalius „Esu Kristina, man 34 metai, mėgstu rašyti, gerti late kavą ir klausytis Kanye West’o… o mėgstamiausias realybės šou KUWTK…“

Ne.

Aš noriu smulkmenų.

To kas įtrauktų ir sužavėtų.

Ir žinoma kodėl būtent tu tiktum šiai pozicijai.

Jeigu neturi laiko prisėsti ir parašyti mums asmeninio laiško tiesiog negaišk nei savo, nei mūsų laiko kandidatuojant.

Daug sėkmės darbų paieškose.

P.S. Jeigu šis darbo aprašymas pasirodė bent kažkiek įdomus, arba jeigu šventai laikai save puikiu kandidatu, parašyk mums kaip įmanoma greičiau. Šiuo metu vykdome atrankas šiai pozicijai, todėl neabejoju, kad vieta užsipildys pakankamai greitai.

Kas žino, gal tai puiki galimybė tau, o gal visai nerasime bendros kalbos.

Tačiau gali nutikti ir taip, kad netikėtai atrasi geriausią darbą kokį kada nors teko turėti.

Reikalavimai:

 • Patirtis dirbant su „Facebook Ads Manager“;
 • Patirtis dirbant su „Google Analytics“;
 • „Email“ marketingo suvokimas naudojant „MailChimp“ ar kitą panašią platformą;
 • Aista pardavimų strategijoms per istorijas iš realaus gyvenimo;
 • Puikūs sugebėjimai bendraujant gyvai ir rašant tekstus;
 • Efektyvumas, organizuotumas ir užduočių vykdymas orientuotas į rezultatą;
 • Gebėjimas vykdyti daugiau nei kelias užduotis vienu metu;
 • Pozityvus ir greitas problemų sprendimo būdas;
 • Įsitraukimas augant ir tobulėjant, ieškant naujų galimybių;
 • Gebėjimas dirbti su „Photoshop“ yra privalumas.

Naudos ir tai ką mes siūlome:

 • Nuolatinius mokymus ir pilną pagalbą – į mokymus žiūrime labai rimtai, todėl pateiksime daug informacijos apie šią veiklą ir jos subtilybes;
 • Puikų atlyginimą – ieškome geriausių savo srities specialistų ir esame pasiruošę atsilyginti atitinkamai;
 • Karjeros galimybes – auginame talentus ir siūlome kilti karjeros aukštumų link, plečiant komandą;
 • Nuolatinį tobulėjimą ir augimą žengiant kartu su sparčiai besivystančia profesionalia įmone.

P.S. Dėl COVID19 apribojimų, sėkmingai atrinktas kandidatas dirbs nuotoliniu būdu. Pasibaigus karantinui ir grįžus į normalų darbų ritmą darbo vietos klausimas bus derinamas pagal miestą ir bendru sutarimu.

Standartiškai sulaukiame daug užklausų, tačiau susisieksime tik su sėkmingais kandidatais. Jeigu per 5 darbo dienas negausi pakvietimo el.paštu registruotis 30-min pokalbiui su mumis, deja šį kartą nebuvai atrinktas.

Accordion Content
Socialinių tinklų administratorius ir tekstų kūrėjas

„Išmanus Finansų Valdymas“ tai nestandartinio požiūrio investicinių, daudimo ir kitų finansinių paslaugų agentūra. Mūsų tikslas šias nuobodžias ir ne visada mėgstamas temas pristatyti paprastai ir įtraukiančiai kiekvieną mąstantį apie savo finansų gerinimą.

Naudodamiesi naujovėmis ir dirbdami interaktyviai, sprendžiame pinigų pasaulio problemas, kurių įprastai turi tikriausiai kiekvienas vartotojas.

Esu Tomas Skrodenis, įkūrėjas ir atsakingas už „IFV“ augimą. Šiais metais turime ambicingų tikslų, todėl kandidatų ieškome tokių pačių.

Tekstų kūrėjo ir socialinių tinklų administratoriaus tikslas pritaikyti „IFV“ balso toną išorinių kanalų rinkodarai, pasitelkiant mokslinius faktus, taip kuriant įdomų ir įtraukiantį turinį. Darbus vertiname pagal pasiektus rezultatus laikantis nustatytų terminų, todėl darbo valandas galėsi pasirinkti pats.

Darbo aprašymas ir ką reikės daryti:

 • socialinių kanalų turinio kūrimas ir administravimas, pritaikant aiškias strategijas;
 • kampanijų analizė, nustatant galimybes padidinti CTR („click-through rate“) ir kontaktų konversiją (pvz. testuojant skirtingas taktikas kaip gauti didesnę naudą iš kiekvieno išleisto euro);
 • įtikinamo ir humaniško teksto rašymas, kuris pritrauktų daugiau potencialių klientų;
 • „landing“ puslapių kūrimas optimizuojant kampanijų efektyvumą;
 • esamų procesų analizė ir rekomendacijos ką ir kaip keisti gaunant geresnius rezultatus;
 • tarpininkų informavimas apie mūsų naujausias strategijas ir taikomas taktikas;
 • atsakingas laiko planavimas (imamės didelių projektų)… todėl produktyvumas didelis prioritetas.

Mūsų patirtis rodo, jog standartiškai yra 5 socialinių tinklų administratorių/turinio kūrėjų tipai:

 1. daug strategijos, mažai veiksmų ją įgyvendinant;
 2. puikus gyvas bendravimas, tačiau nėra to aštraus ir taiklaus „postu“ kūrėjo instinkto… todėl pardavimų kampanijos taip pat nėra sėkmingos;
 3. tiesiog neproduktyvūs;
 4. puikūs žurnalistai be aiškios strateginės vizijos;
 5. įtraukiančio turinio kūrėjai su nestandartiniu mąstymu ir efektyvia rinkodaros strategija, lankytojus verčiant klientais.

Šiuo metu ieškome #5 tipo kandidatų savarankiškam darbui Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje.

„IFV“ orientuojasi į skirtingas klientų grupes, nuo jaunų šeimų, vyresnio amžiaus atsotvų iki verslo klientų. Esame vieni geriausių savo srityje ir teikiame ypatingai kokybiškas finansines, draudimo bei administravimo paslaugas. 

Nesvarbu ar laikai save straipsnių rašytoju, socialinų tinklų guru, SEO ekspertu ar merktingo vadybininku – svarbu ar esi geriausias savo srities specialistas…

Atsakyk sau ar nori tapti veržlaus ir dinamiško kolektyvo dalimi, kurie orientuoti į rezultatus ir naujoves, ir nuolat yra keliais žingsniai prieky kitų?

Jeigu tai tu, štai kaip gali kandidatuoti:

Skirk šiek tiek laiko ir parašyk man laišką apie save. Nekalbu apie tuos standartinius ir banalius „Esu Kristina, man 34 metai, mėgstu rašyti, gerti late kavą ir klausytis Kanye West’o… o mėgstamiausias realybės šou KUWTK…“

Ne.

Aš noriu smulkmenų.

To kas įtrauktų ir sužavėtų.

Ir žinoma kodėl būtent tu tiktum šiai pozicijai.

Jeigu neturi laiko prisėsti ir parašyti mums asmeninio laiško tiesiog negaišk nei savo, nei mūsų laiko kandidatuojant.

Daug sėkmės darbų paieškose.

P.S. Jeigu šis darbo aprašymas pasirodė bent kažkiek įdomus, arba jeigu šventai laikai save puikiu kandidatu, parašyk mums kaip įmanoma greičiau. Šiuo metu vykdome atrankas šiai pozicijai, todėl neabejoju, kad vieta užsipildys pakankamai greitai.

Kas žino, gal tai puiki galimybė tau, o gal visai nerasime bendros kalbos.

Tačiau gali nutikti ir taip, kad netikėtai atrasi geriausią darbą kokį kada nors teko turėti.

Reikalavimai:

 • Patirtis dirbant su „Facebook Ads Manager“;
 • Patirtis dirbant su „Google Analytics“;
 • „Email“ marketingo suvokimas naudojant „MailChimp“ ar kitą panašią platformą;
 • Aista pardavimų strategijoms per istorijas iš realaus gyvenimo;
 • Puikūs sugebėjimai bendraujant gyvai ir rašant tekstus;
 • Efektyvumas, organizuotumas ir užduočių vykdymas orientuotas į rezultatą;
 • Gebėjimas vykdyti daugiau nei kelias užduotis vienu metu;
 • Pozityvus ir greitas problemų sprendimo būdas;
 • Įsitraukimas augant ir tobulėjant, ieškant naujų galimybių;
 • Gebėjimas dirbti su „Photoshop“ yra privalumas.

Naudos ir tai ką mes siūlome:

 • Nuolatinius mokymus ir pilną pagalbą – į mokymus žiūrime labai rimtai, todėl pateiksime daug informacijos apie šią veiklą ir jos subtilybes;
 • Puikų atlyginimą – ieškome geriausių savo srities specialistų ir esame pasiruošę atsilyginti atitinkamai;
 • Karjeros galimybes – auginame talentus ir siūlome kilti karjeros aukštumų link, plečiant komandą;
 • Nuolatinį tobulėjimą ir augimą žengiant kartu su sparčiai besivystančia profesionalia įmone.

P.S. Dėl COVID19 apribojimų, sėkmingai atrinktas kandidatas dirbs nuotoliniu būdu. Pasibaigus karantinui ir grįžus į normalų darbų ritmą darbo vietos klausimas bus derinamas pagal miestą ir bendru sutarimu.

Standartiškai sulaukiame daug užklausų, tačiau susisieksime tik su sėkmingais kandidatais. Jeigu per 5 darbo dienas negausi pakvietimo el.paštu registruotis 30-min pokalbiui su mumis, deja šį kartą nebuvai atrinktas.

Spausti
Accordion Tab Title 2
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.
Accordion Tab Title 3
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.