Meniu Uždaryti

PRAKTIKANTŲ PROGRAMA

„Gera pradžia, pusė darbo.“

PRADĖK SAVO KARJERĄ

Prisijunk prie vienos geriausių Lietuvoje finansų ir draudimo tarpininkų agentūros ir užsitikrink neįkanojamą patirtį, mokantis iš geriausių savo srities profesionalų.

98% programoje dalyvavusių asmenų teigė, jog ši patirti buvo labai naudinga ar teigimai prisidėjo prie jų tolimesnės karjeros finansų, draudimo ar kitoje su pardavimais ir klientų aptarnavimu susijusiose srityse.

NESTANDARTINĖ PRAKTIKOS PROGRAMA

Mūsų praktikantų programa tau garantuoja:

  • Tvirtus finansų, draudimo ir pardavimų teorinius ir praktinius pagrindus, kurie padės sukurti reikiamą saugumo strategiją potencialiam klientui.
  • Patikrintus „know-how“ kaip susikurti kontaktų duomenų bazę, bendrauti edukacinių pardavimų kalba bei niekada nesulaukti žodžio „ne“. Dirbsi pats sau, bet niekada nebūsi paliktas vienas.
  • Relią patirtį su motyvuojančiu atlygiu už atlikto darbo rezultatus. Mūsų praktikantų atlyginimo planai išskirtiniai pritaikyti dirbantiems pilną darbo dieną.

PRISIJUNK PRIE IFV KOMANDOS

MŪSŲ VYSTOMO VERSLO SISTEMOS VIENOS GERIAUSIŲ LIETUVOJE

„Išmanus finansų valdymas“ tai vieta, kur daugiau kaip 10 metų patirtį sukaupę profesionalai pirmenybę teikia kompetencijai, profesionalumui ir sąžiningam darbui su klientu. 2020 metais esame priskirti prie stipriausių įmonių Lietuvoje, taigi galime užtikrinti skaidrius ir veiksmingus veiklos procesus. Mūsų tarptautiniai partneriai, kurių paslaugas platiname, greita adaptacija naujovėms bei plačios pažiūros leidžia būti prieky kitų.

Skamba neblogai ir manai, jog norėtum būti tokios komandos dalimi? Pateik savo kandidatūrą žemiau.

Tapk mūsų komandos dalimi.

Registruokis nuotoliniam pokalbiui įsivertinti ar būtum tinkamas kandidatas.

„Išmanus finansų valdymas“ yra lygių galimybių ir vienodų teisių darbdavys, kuris skatina darbuotojų įvairovę. Esame pasiryžę sukurti palaikančią aplinką, kurioje kiekvienas darbuotojas galėtų prisidėti prie kūrybinių idėjų, ieškoti iššūkių, demonstruoti lyderystę, sutelkiant dėmesį į verslo ir asmeninių tikslų įgyvendinimą.

Bendrovės vidinės taisyklės draudžia diskriminaciją dėl asmens rasės, spalvos, religijos, įsitikinimų, amžiaus, lyties, negalios, tautinės kilmės, protėvių, etninės priklausomybės, seksualinės orientacijos, lytinės tapatybės / išraiškos, šeimyninės padėties, pilietybės ar kitų teisiškai saugomų savybių įstatymų numatyta tvarka.