Meniu Uždaryti

TAPK FINANSŲ EKSPERTU

„Gebėjimas bendrauti ir noras – tiek pakanka pakeisti savo gyvenimą į geresnį; patrauklesnį; turtingesnį.“

PRADĖK SAVO KARJERĄ

Tapęs “Išmanaus Finansų Valdymo” atstovu užmegsi ilgalaikius santykius su potencialiais klientais ir padėsi šeimoms pasirūpinti finansine ateitimi ir artimųjų saugumu.

Tapk savo asmeninio verslo savininku, teikiant kokybiškas ir prasmingas paslaugas. Penkiaženklis mėnesinis atlygis ir pradinių investicijų nereikalaujanti veikla suteiks trokštamą laisvės pojutį, bei padės sukaupti reikalingų žinių ir solidžių pajamų kapitalą.

MŪSŲ VYSTOMO VERSLO SISTEMOS VIENOS GERIAUSIŲ LIETUVOJE

Štai ką gausi prisijungęs prie IFV komandos:

  • Išskirtinę prieigą prie įvairių finansinių sprendimų ›

nuo investicinių kaupiamųjų sąskaitų iki pensijų ar studijų planavimo; sveikatos ir kiti draudimo sprendimai; nekilnojamo turto, verslo planavimas; turto valdymo ir investicinių fondų paslaugos.

  • Išsamius mokymus ir visapusišką paramą ›

labai rimtai žiūrime į tobulėjimą, todėl suteikiame išsamius ir kvalifikuotus mokymus: žinių ir pasitikėjimo, reikalingo puikiems rezultatams pasiekti.

  • Puikias augimo ir karjeros perspektyvas ›

susikursi imperiją mūsų šaunioje, pažangioje kompanijoje. Tai gali būti svajonių darbas, sukuriantis pasyvias pajamas, apie kurį net negalėjai pagalvoti.

„IFV EKSPERTAI“ AKADEMIJA

Programoje gali dalyvauti pažengę ir patirties neturintys asmenys, norintys įgyti profesionaliam finansų ekspertui būtinų žinių ir įgūdžių. 80% šios programos dalyvių tampa sėkmingais srities atstovais, susikuriančiais papildomą stabilių pajamų šaltinį.

Ši laiko patikrinta mokymų programa padės:

  • Išmokti edukuojančių pardavimų meno nesulaukiant žodžio „ne“.
  • Pritaikyti teorines žinias praktikoje, taip greitai pradedant veiklą bei užsidirbant pirmąjį atlygį.
  • Atrasti tinkamą veiklos formatą pagal tavo charakterio tipą ir užsibrėžtus finansinius tikslus.

Garantuojame tau:

  • Karjeros perspektyvas ir galimybę tapti lyderiu. Finansų eksperto-koordinatoriaus pozicija išlaikant kitus atstovus ugdo pasitikėjimą, uždrūdina ir leidžia plėsti savo verslą.
  • Išskirtines pajamas: tai, ką uždirbi, tiesiogiai priklauso nuo pardavimo rezultatų ir užmegztų santykių su klientais.
  • Nuolatines galimybes tobulėti specializuojantis tokiose srityse kaip nekilnojamas turtas, negyvybės draudimai, vip investicijos ir tapti „Išmanus finansų valdymas“ atstovu pagal darbo sutartį.

Tapk mūsų komandos dalimi.

Registruokis nuotoliniam pokalbiui įsivertinti ar būtum tinkamas kandidatas.

*Standartinė programos kaina 300€, tačiau šiuo metu apmokame kursus dalyviams, sudariusiems 6 mėnesių bendradarbiavimo sutartį su „Išmanus Finansų Valdymas“.

„Išmanus finansų valdymas“ yra lygių galimybių ir vienodų teisių darbdavys, kuris skatina darbuotojų įvairovę. Esame pasiryžę sukurti palaikančią aplinką, kurioje kiekvienas darbuotojas galėtų prisidėti prie kūrybinių idėjų, ieškoti iššūkių, demonstruoti lyderystę, sutelkiant dėmesį į verslo ir asmeninių tikslų įgyvendinimą.

Bendrovės vidinės taisyklės draudžia diskriminaciją dėl asmens rasės, spalvos, religijos, įsitikinimų, amžiaus, lyties, negalios, tautinės kilmės, protėvių, etninės priklausomybės, seksualinės orientacijos, lytinės tapatybės / išraiškos, šeimyninės padėties, pilietybės ar kitų teisiškai saugomų savybių įstatymų numatyta tvarka.